nasi trenerzy

prawdopodobnie najlepsi specjaliści w Polsce
z wieloletnim doświadczeniem w branży

Nasi trenerzy, to najwyższej klasy profesjonaliści, których łączy pasja do wykonywanego zawodu. Każdy z trenerów zajmuje się wąską, ulubioną specjalnością, która pozwala poznać ją gruntownie i wykonywać swój zawód efektywniej. Umiejętność dzielenia się swoimi kompetencjami gwarantuje jak najlepsze przekazanie wartościowej wiedzy. Zajmują się rzadkimi dziedzinami medycyny estetycznej, prowadzą kursy obejmujące m.in. modelowanie owalu twarzy, powiększanie ust czy bezoperacyjną korekcję nosa.

wolumetria

Dr Piotr Wiśniewski

Specjalista chirurgii ogólnej, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Dermatochirurgicznego, członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Odbył szereg szkoleń pod okiem wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. Ukończył wydział lekarski, Akademii Medycznej w Łodzi, na kieunku „Zarządzanie sferą usług medycznych”oraz Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Odbył kursy z zakresu podstaw chirurgii laparoskopowej, technik mikrochirurgicznych i chirurgii ręki – AM we Wrocławiu, podstawy diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej, sutka i tarczycy – Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii. Jako szkoleniowiec zjednuje sobie ludzi swoim opanowaniem, siłą spokoju oraz cierpliwością

modelowanie owalu twarzy

Dr Barbara Jerschina

Odbyła wiele szkoleń pod okiem wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych – dr Hevre Raspaldo, Sandrin Saboin, dr Mauritio de Maio, dr Thierry Hertoghe, Romulo Mene, dr Mielechowa, dr Ambroziaka i in. Ekspert w dziedzinie odchudzania. Autorka Programu „Pożegnanie z Nadwagą” prowadzonego w Centrach Medycznych LUX MED. Członek: Lekarskich Towarzystw Krajowych, Europejskich i Światowych Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Czynnie uczestniczy w zjazdach i szkoleniach organizowanych przez towarzystwa międzynarodowe i krajowe. Posiada liczne certyfikaty świadczące o nabytych umiejętnościach.  W roku 2012 otrzymała nagrodę Luxusowa Marka Roku w medycynie estetycznej. Obecnie od lat uczestniczy w kształceniu innych lekarzy, ma nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, a uczestnicy szkoleń uwielbiają jej profesjonalizm i optymizm.

botoks

Dr Maciej Łukasiewicz

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ekspert z zakresu medycyny estetycznej z wieloletnią praktyką w wykonywaniu nowoczesnych zabiegów Anti-aging. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dr Łukasiewicz jest wirtuozem w zakładaniu NICI liftingujących, wykonał setki  zabiegów, posiada również bardzo duże doświadczenie w aplikacji hydroksyapatytu wapnia. Swoją otwartością i profesjonalizmem z łatwością zjednuje sobie przychylność ludzi. Uczestnicy szkoleń które prowadzi cenią go za przedstawianie tematu w łatwy i przystępny sposób.

kwas hialuronowy

Dr Michał Rutkowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył staż podypolomowy w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.  Odbywał staże zagraniczne na oddziałach chirurgicznych w Stambule, Granadzie oraz roczne stypendium na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania). Prezentował swoje prace naukowe na konferencjach w Portugalii, Holandii, Bułgarii i Rumunii. Ukończył kurs do specjalizacji z chirurgii ogólnej: „Chirurgia wideoskopowa”. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Ortopedii i Traumatologi Narządu Ruchu w Dolnośląskim Centrum Specjalistycznym we Wrocławiu.

Związany z kliniką Wiatroszak od 2011 roku. Ukończył wiele kursów w zakresie medycyny estetycznej i antyaging m.in kurs w zakresie stosowania wypełniaczy dermatologicznych, mezoterapii igłowej, biorewitalizacji skóry twarzy, lipolizy iniekcyjnej, stosowania nici PDO. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych i zjazdach. Brał udział w Europejskim Szczycie Ekspertów Medycyny Estetycznej – Amsterdam 2012.

W swojej pracy w sposób szczególny interesuje się metodami poprawy wyglądu z jednoczesnym zachowaniem dbałości o  naturalny, zdrowy wygląd swoich pacjentów.

Jego pasją jest wspinaczka skałkowa i wysokogórska.