o firmie

w kilku słowach o tym, kim jesteśmy
i czemu jesteśmy najlepsi w tym, co robimy

już od ponad

13 LAT NA RYNKU

Firma szkoleniowa EDUMEDICAL powstała w 2007 roku i zaczęła swoją działalność od wyspecjalizowanych szkoleń medycznych skierowanych do lekarzy poszukujących nowości w świecie stomatologii i medycyny oraz stawiających na wysoką jakość usług.

dobrany do potrzeb rynku

SZEROKI ZAKRES SZKOLEŃ

Obecnie firma szkoli lekarzy i jest bardzo mocno zaangażowana w organizację szkoleń praktycznych z medycyny estetycznej takich jak kursy z  kwasu hialuronowego, kursy z toksyny botulinowej, szkolenia z mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej, czy lifting wolumetryczny. Organizujemy również konferencje i kongresy. Jako jedni z nielicznych prowadzimy kursy z bezoperacyjnej korekcji nosa.

prawdopodobnie

NAJLEPSZA KADRA W POLSCE

Ludzie, którzy tworzą EDUMEDICAL to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, osoby z pasją, dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalnie przygotowane kursy, a także ciekawy i nowatorski, czasem humorystyczny i bardzo przystępny sposób ich prowadzenia. Możemy zorganizować kursy z każdej dziedziny medycyny.

nasza specjalność to

ORGANIZACJA KONFERENCJI I SZKOLEŃ

Naszą specjalnością są szkolenia produktowe i edukacyjne, ale posiadamy również szerokie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

KONFERENCJE, SYMPOZJA I WYKŁADY

Edumedical posiada szerokie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Organizowaliśmy zarówno kameralne, oficjalne spotkania, jak i sympozja dla licznie zgromadzonych uczestników. Nie mniejszą wagę przywiązujemy do organizacji szkoleń o charakterze marketingowym oraz czysto edukacyjnym.

SZKOLENIA PRODUKTOWE I EDUKACYJNE

Naszą specjalnością są również szkolenia produktowe i edukacyjne. Unikatową cechą jest umiejętność połączenia tych dwóch rodzajów spotkań tak, by uczestnicy byli zadowoleni z merytoryki, a jednocześnie zachęceni do pracy na wybranych produktach.